Product Development

Wsparcie przy akustycznym dopracowaniu twojego produktu. 

Product Development

Wsparcie przy akustycznym dopracowaniu twojego produktu. 

Rozwój produktu

Nyquista podchodzimy do akustyki z pasją i nie boimy się nowych wyzwań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych inżynierów oraz projektantów, a także rozbudowanemu zapleczu technicznemu podejmujemy się nieszablonowych projektów i współpracy tak, aby rozwijać i udoskonalać produkty, które wymagają dopracowania w kontekście akustyki.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Ciągły rozwój i udoskonalanie produktu świadczy o jakości oraz innowacyjnym podejściu do produkcji i usług. Pracujemy nad tym, aby nasze produkty spełniały najbardziej zaawansowane wymagania klienta i wyznaczały nowe trendy w dzisiejszej akustyce. W taki sam sposób podchodzimy do produktów naszych klientów. Chętnie dzielimy się wiedzą i pomagamy dopracować lub udoskonalać pod kątem akustyki zarówno produkty istniejące, jak i te, które są dopiero w fazie projektowej. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad poprawą wyciszenia budek akustycznych w przestrzeni biurowej, czy adaptujemy wóz transmisyjny na potrzeby mobilnego studia nagrań dokładamy wszelkich starań aby powierzone nam produkty jeszcze lepiej spełniały swoje zadanie.

Wraz z rosnącą świadomością akustyki wzrasta zapotrzebowanie na ciche i dopracowane akustycznie produkty. 

Rozwój produktu

W Nyquista podchodzimy do akustyki z pasją i nie boimy się nowych wyzwań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych inżynierów oraz projektantów, a także rozbudowanemu zapleczu technicznemu podejmujemy się nieszablonowych projektów i współpracy tak, aby rozwijać i udoskonalać produkty które wymagają dopracowania w kontekście akustyki.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Ciągły rozwój i udoskonalanie produktu świadczy o jakości oraz innowacyjnym podejściu do produkcji i usług. Pracujemy nad tym aby nasze produkty spełniały najbardziej zaawansowane wymagania klienta i wyznaczały nowe trendy w dzisiejszej akustyce. W taki sam sposób podchodzimy do produktów naszych klientów. Chętnie dzielimy się wiedzą i pomagamy dopracować lub udoskonalać pod kątem akustyki zarówno produkty istniejące jak i te, które są dopiero w fazie projektowej. Niezależnie od tego czy pracujemy nad poprawą wyciszenia budek akustycznych w przestrzeni biurowej czy adaptujemy wóz transmisyjny na potrzeby mobilnego studia nagrań dokładamy wszelkich starań aby powierzone nam produkty jeszcze lepiej spełniały swoje zadanie.

Wraz z rosnącą świadomością akustyki wzrasta zapotrzebowanie na ciche i dopracowane akustycznie produkty. 

Formularz kontaktowy