Misja


Pragniemy propagować dobre warunki akustyczne nie tylko w pomieszczeniach takich jak studia nagrań czy sale kinowe, ale również w codziennym środowisku pracy. Współpracując z wieloma architektami i inwestorami wspieramy ich w projektach oraz zagadnieniach związanych z akustyką. Wszystko po to, aby zadbać o jak najwyższy komfort i funkcjonalność danej przestrzeni.

Wizja


Nasze panele akustyczne tworzone są z myślą o konkretnym obiekcie. Indywidualne podejście do każdego projektu to filozofia naszego działania. Każdy etap jest dla nas równie ważny – zaczynając od ogólnej koncepcji, a kończąc na planowaniu najmniejszych szczegółów. Począwszy od głównych architektów i akustyków z pierwszego planu do pracowników produkcji i montażystów, wszyscy w naszym zespole odgrywają ważną rolę i są cenieni za swój wkład.

Historia


Nyquista Acoustic Design została założona w 2011 roku przez Jerzego Herse – młodego projektanta akustyki wnętrz oraz jego przyjaciela Jakuba Grzesiuka – inżyniera produkcji. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska szwedzkiego naukowca Harrego Nyquisty, który w XIX w. opracował podstawę współczesnej teorii próbkowania dźwięku. Tak jak wzór wynalazcy określa idealną sinusoidę, tak celem Nyquista od początku było dążenie do perfekcji. Główną ideą stworzenia firmy było połączenie akustyki z nowoczesnym designem oraz najwyższą jakością produktów.

NyquiTeam


Nyquista Acoustic Design to nie tylko zespół liczący kilkudziesięciu pracowników, ale grupa ponad 200 stale współpracujących ze sobą specjalistów z dziedziny produkcji i designu, najlepszych w swojej branży. Dzięki nieograniczonym możliwościom produkcyjnym, naszej wiedzy oraz doświadczeniu, możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty akustyczne.