Nyquista White

Adaptacja akustyczna biura Astellas

Recepcja i sala konferencyjna astellas

Firma Astellas to jedna z czołowych firm farmaceutycznych na rynku światowym. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współtworzyć wraz z biurem projektowym BIT Creative przestrzenie warszawskiej siedziby.

W sercu każdej firmy – czyli recepcji, zastosowaliśmy nasze najnowsze rozwiązanie, akustyczny sufit podwieszany EcoBaffle Box w kolorze Silver Grey. Te innowacyjne panele sufitowe to idealne rozwiązanie w przestrzeniach, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych sufitów podwieszanych lub gdy potrzebujemy bardziej efektywnego akustycznie rozwiązania.

W salach konferencyjnych zaadaptowaliśmy naścienne panele EcoWall w różnych kolorach. Każdej sali odpowiadał inny kolor przewodni, jak i personalizowana nazwa w postaci polskich miast.

Tak samo, jak w recepcji – nasze EcoBaffle Box znalazły się w sekcji kuchennej i różnych strefach relaksacyjnych. W przestrzeni kuchennej stworzyliśmy specjalne budki akustyczne, które całkowicie pokryte są ekologicznym materiałem PET.

Na ścianach zaś zaadaptowany został unikalny materiał o świetnych parametrach akustycznych – EcoWall Print. Umożliwia on zastosowanie na ścianie dowolnej grafiki.

Informacje o realizacji

Klient

Astellas Pharma Sp. z o.o.

Projektant

BIT Creative

Make an inquiry