Nyquista White

Press

From design and lectures about acoustics to expert opinions in other words Nyquista in the media.

Press

From design and lectures about acoustics to expert opinions in other words Nyquista in the media.

„Projekt był o tyle wyjątkowy, iż inwestor – oprócz spełnienia wymagań w zakresie norm – wymagał dostosowania parametrów pod indywidualne, ustalone przez siebie oczekiwania akustyczne.”

obiekty.org

„Operat akustyczny to kluczowy element projektowania przestrzeni biurowych, który pozwala na optymalizację, zapewnienie komfortowej pracy i koncentracji pracowników.”

obiekty.org

„Funkcjonalność i estetyka to oczywiste kwestie, które bierzemy pod uwagę, aranżując każde wnętrze. Czy to wystarczy? A co gdyby spróbować projektować… uszami?”

architekturaibiznes.pl

„Na szczególną uwagę zasługuje pomieszczenie odsłuchowe. Jego stworzenie i profesjonalna adaptacja pochłonęły niemałe środki i wiele czasu. Za projekt odpowiada warszawska firma Nyquista”

Salon Audiomagic

„Czym jest zanieczyszczenie hałasem, czy hałas może być pożądany? Jak zadbać o akustykę w budynkach?  Rozmawiamy z  inżynierem Bartłomiejem Czubakiem, ekspertem ds. akustyki w firmie Nyquista”

propertydesign.pl

„Obwodnice miast to krok w stronę poprawy bezpieczeństwa i płynności ruchu. Jednak mniejsze zagrożenie wypadkami przekształciło się w problem z nadmierną emisją hałasu”

Rzeczpospolita

„Adaptacja akustyczna pomieszczenia, które służy nam jako studio muzyczne, jest często pomijanym aspektem ze względu na brak świadomości, jak istotny jest to element pracy z dźwiękiem.”

homerecording4all.com

Mieszkańcy Wilanowa i Wawra skarżą się na hałas dochodzący z Południowej Obwodnicy Wilanowa. Spytaliśmy eksperta od akustyki, czy istnieje jakieś rozwiązanie problemu.

moto.pl

„Zadbanie o właściwe środowisko akustyczne w pracy powinno być traktowane jako inwestycja, ponieważ pracownik mający większy komfort jest bardziej efektywny”

crn.pl

Ile razy będąc na koncercie ulubionej kapeli lub imprezie prowadzonej przez świetnego didżeja narzekaliśmy na brzmienie docierających do nas dźwięków? 

estradaistudio.pl

„To była solidna dawka rzetelnej wiedzy. Tym razem z zakresu akustyki, która – jak się okazuje – jest równie ważnym elementem w procesie projektowania, co sfera wizualna.”

new.abb.com

„W tym artykule podpowiemy Wam kilka prostych zasad, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się lepszą jakością dźwięku we własnym domu.”

dobrzemieszkaj.pl

„Pływająca podłoga, akustyczny sufit podwieszany, czy może systemy izolacji ściennej? Poznajcie 5 sprawdzonych sposobów na wyciszenie mieszkania.”
‎‎‎‎‎‎

estradaistudio.pl

„Problem hałasu jest jedną z niedogodności, często pojawiających się na terenach zurbanizowanych. Dokuczający nam hałas odbieramy różnie, w zależności od jego charakterystyki czasowej i częstotliwościowej. „

passa.waw.pl

„Pierwsze Seminarium Elektroakustyczne Infoaudio.pl za nami. W siedzibie firmy Nyquista, prowadzący seminarium Jerzy Herse przez ponad dwie godziny odpowiadał na pytania uczestników.”

infoaudio.pl

„Nikt nie ma wątpliwości, że dobrze zaadoptowana sala odsłuchowa jest gwarancją tej części przyjemności, której nawet najlepszy sprzęt nie jest w stanie nam zagwarantować.”

infoaudio.pl